در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 مرداد 1400
 • بازدید جناب آقای دکتر ناصری رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید ،چمران گرگان ،از دانشکده فنی و حرفه ای شهرستان قائن خراسان جنوبی

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ، جناب آقای دکتر رضا ناصری رئیس دانشکده فنی و حرفه ای چمران گرگان ، بازدیدی از دانشکده فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) شهرستان قائن استان خراسان جنوبی به عمل آوردند. در این دیدار که در 12 خرداد 1400 با همراهی جناب آقای دکتر مهدی بقراطی رئیس گروه پژوهش دانشگاه دولتی بزرگمهر قائنات انجام شد، بحث و تبادل نظر در حوزه های علمی و پژوهشی با تیم مدیریت آن مرکز به ریاست ، جناب آقای مرتضی حسینی اسفاد صورت گرفت و از تجربیات ارزنده  این مرکز، در حوزه های مختلف استفاده شد.

  بازدید از امکانات آزمایشگاهی-کارگاهی دانشکده فنی و حرفه ای قائن به عنوان مهمترین هدف این سفر در دستور کار ریاست مرکز چمران قرار گرفت.  دکتر ناصری از کارگاه ساخت و تولید این مرکز به عنوان یکی از مهمترین، پویاترین و فنی ترین کارگاه های دانشکده امام خمینی قائن جهت همفکری و رایزنی دراجرای پژوهش های مشترک علمی و تخصصی، ساخت قطعات صنعتی مورد نیاز و همچنین ارتباط علمی و فنی بین اساتید دو مرکز بازدید کردند و از نزدیک با توانایی های آن ها در زمینه ساخت قطعات پیچیده صنعتی آشنا شدند.

  در این دیدار جناب آقای حسینی اسفاد رئیس دانشکده فنی و حرفه ای قائنات، ضمن ابراز خرسندی از حضور جناب آقای دکتر ناصری در آن مجموعه از هرگونه ارتباط های علمی و پژوهشی و تخصصی مابین اساتید و اعضای هیئت علمی دو مرکز استقبال کردند. در پایان این دیدار کتاب "حقوق تربیتی فرزندان از نگاه معصومین" به تالیف رئیس آن مرکز جناب آقای مرتضی حسینی اسفاد به رسم یادگار به جناب آقای دکتر رضا ناصری تقدیم شد.

  لازم به ذکر است که دانشکده فنی و حرفه ای امام خمینی قائنات در استان خراسان جنوبی در رشته های ساخت و تولید، حسابداری، کامپیوتر و تجهیزات پزشکی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی فعال بوده و در تولید نیروی فنی، ماهر و کارآفرین منطقه نقش بسزایی دارد.

   

  نظرات کاربران